Bubble Magus Curve A9 - odpieniacz do 1500l

1 199,00 zł
Brutto Czas realizacji do 2 dni roboczych

Bubble Magus Curve A5 - odpieniacz do 500l

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A9 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 900 do 1500l.

Motor odpieniacza A9 stanowi pompa ROCK DSP4000 o legendarnej już wydajności i niezawodności. Pompa bazuje na prądzie stałym 24V, bez możliwości regulacji co znacznie przekłada się na redukcję hałasu oraz energooszczędność urządzenia. Odpieniacz z pompą pracującą na niskim napięciu (24V) cechuję się wysoką kultura pracy. Opatentowany kształt wirnika igiełkowego wraz z wlotem perforowanym wytwarza odpowiednią ilość i rozmiar pęcherzyków powietrza odpowiedzialnych za transport zanieczyszczeń.

Model A9 posiada innowacyjny kształt korpusu odpieniacza, który pozwala piance gładko unieść się do kubka zbierającego zabrudzenia, zapewniając najwyższą jakość odtrącania zanieczyszczeń z wody.

W modelu zastosowano nowy wylot wyposażony w pokrętło do precyzyjnej regulacji wydajności.

Odpieniacz został wyposażony w tłumik powietrza zapewniający cichą pracę, a cała konstrukcja odpieniacza umożliwia łatwą i szybka konserwację urządzenia i umożliwia łatwą instalację.

Dane techniczne:

- Pojemność zbiornika: 900l - 1500l

- Pompa: ROCK - DSP4000 

- Moc pompy: 28W 24V

- Wymiary: 25x29,5x61cm

- Zalecany poziom wody: 25cm

- Pobór powietrza 1000l/h

Bubble Magus
2 Przedmioty